Return Policy


SIA “Liafi” nesaglabā noslēgto pirkuma līgumu kopijas.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.

Saskaņā ar Latvijas Republikas MK noteikumi Nr.207 15.3 p., Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības precēm, kas tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir neatvietojamas lietas, vai preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas. Par šādām precēm mēs uzskatām: zeķes, zeķubikses, kaķenes tērpus, apakšbikses, krūšu uzlīmes, parfimēriju, kosmētiku. Šīs preces atpakaļ nepieņemam higiēnisku iemeslu dēļ! Veicot pasūtījumu, Jūs piekrītat tam, ka esat iepazinušies ar šiem noteikumiem.

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu.

Prece kopā ar aizpildītu preču atgriešanas veidlapu (tā tiek pievienota klāt pasūtījumam) jānosūta pa pastu atpakaļ. Ceļa izdevumus par atgrieztu preci sedz Pircējs. Nauda par atgrieztu preci tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā 30 (trīsdesmit) vai 7 (septiņu) kalendāra dienu laikā (ja prece neatbilst līguma noteikumiem), skaitot no preces saņemšanas brīža. Preču atgriešana notiek pa pastu vai uz Omniva pakomatu.

Preču atgriešanas adrese pa pastu:

SIA Liafi

Silmaļu 16-4

Salaspils, Salaspils pag., Salaspils nov., LV-2121

Latvija

Preču atgriešanas adrese uz pakomatu:

Salaspils Rimi Pakomats

Patērētāja pienākums ir segt ar preces atdošanu saistītās izmaksas, saskaņā ar PTAL 12.panta 4. un 5.daļu.

Klientam nav tiesību atteikties no pēcapmaksas un priekšapmaksas (ja pasūtījums apmaksāts) pasūtījuma pirms noteiktā izpildes termiņa. Jums ir tiesības atteikties no pasūtījuma, ja Liafi SIA nav piegādājusi preci noteiktajos termiņos.

Klientam nav tiesību atteikties no pasūtījuma vai tā daļas, ja mazākā daļa no pasūtītajām precēm nav pieejama, t.i., ja esat pasūtījis 5 preces, bet pieejamas nav 2 vai mazāk, visu pasūtījumu atcelt nav iespējams, tas ir apmaksājams pasūtījumā izvēlētajā veidā.

Ja no pasūtītajām 5 precēm, pieejama nav lielākā daļa (3 vai vairāk preces), tad pasūtījumu ir iespējams atcelt.

Lūdzam veikt pasūtījumus apdomīgi un abildīgi!

Preču apmaiņa: Ja Jums kāda no pasūtītajām precēm nederēja, Jūs to varat apmainīt pret citu izmēru, ja tāds ir pieejams vai arī pret citu modeli. Šajā gadījumā preču atgriešanas veidlapā jānorāda preces kods un izmērs pret ko vēlaties samainīt nederējušo preci. Pirms preču apmaiņas, lūdzam mūs informēt pa tālruni vai e-pastu pret kuru preci vēlaties veikt apmaiņu, lai mēs konkrēto preci rezervētu priekš Jums.

Preču apmaiņas ceļa izdevumus sedz Pircējs.

Ja tiek atgriezta vairāk kā puse vai visas no pasūtītajām precēm, Liafi SIA patur tiesības ieturēt izmaksas par pasta izdevumiem € 4.90 apmērā.

Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.

Vairāk informācijas par patērētāju tiesībām Jūs varat iegūt Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājas lapā: http://www.ptac.gov.lv

0
X
  • No products in the cart.